четвер, 20 листопада 2008 р.

Пост-підсумок

Тут розкажу про те, як я заробляю гроші в інтернеті, також цю інформацію в повному обсязі Ви можете переглянути на мому блозі присвяченому заробітку в тенетах.

 • SAPE. Безперечно найкраща система для заробітку на свому сайті, на початку здається дещо заплутаною, але раджу все - таки розібратись воно того вартує, суть полягає у тому, що ви за гроші розміщуєте на сторінках свого сайту посилання на інші сайти - нічого складного, а гроші приносить доволі непогані, реєструйтесь ТУТ
 • EliteLink. Практично те саме, що і Sape( купують посилання на вашому сайті), трішки більші вимоги.Зареєструватись можна тут


Биржа ссылок EliteLink.ru

 • TAK.RU. Перші гроші заробив саме за допомогою цьої системи. В неї немає мінімалки ( мінімальної суми виводу коштів) тому перші гроші, які з'явились в мене на веб мані я заробив цією системою. Реєстрація тут.
 • WMlink. Аналог Так.Ру. Реєстрація тут.


WMlink.ru - рекламный брокер

 • Depositfiles. Cистема депозіт файлс, запропонувала користувачам заробляти гроші завантажуючи свої файли на їхній обмінник, за кожні "н" скачувань вони платитимуть вам гроші, детальні умови і реєстрація ТУТ.
 • ADSkape. Дуже прикольна система і зручна. Якщо маєте нормальний веб ресурс, принесе прибуток 100%! Реєстрація тут
 • Blogun. Платить за рекламні пости (статті), які ви пишете в своєму блозі ( сайті). Система варта уваги. Реєстрація Блогун - монетизируем блогитутоньки.
 • Begun.Дуже серйозна система, яка без проблем зможе приносити Вам хороший заробіток, високі ціни за клік, реєстрація ТУТ.


Заработай на своем сайте

 • UcozMoney. Система від того самого Юкозу за допомогою якого народ створює сайти, тепер він допоможе нам ще й заробити грошенят, ціни досить хороші, всі умови і реєстрація ТУТ.


Получить свой бесплатный сайт в UcoZ

 • Seozavr. Щось схоже на біржу статтей, гроші Ви заробляєте від того, що вони розміщують свій контент на вашому сайті, досить зручна система, обов'язково спробуйте ТУТ


www.seozavr.ru - автоматическое размещение статей с прямыми ссылками

 • LetItBit.Щось схоже на депозіт файлс.
_____________________________________________________

Звичайно, існує ще купа різних видів заробітку, але це найбільш комфортні та перевірені. Тому вирішив викласти саме їх. Вдалого заробітку! ;)

А ще хочу сказати таке: народ, не видаляйте реферальних суфіксів посилань, Вам це прибутку не збільшить, а от людина, яка донесла до Вас цю інформацію залишиться без комісійних. Весь заробіток з рефералів йде виключно за рахунок коштів системи і на ваші заробітки то ніяк не вплине.

6 коментарів:

Анонім сказав...

вдячність адміну !!!
начитався як в школі...

зате добре, багато дійсно корисного:)!!!

sentinell

Анонім сказав...

Та адмін молодець хоч одна людина в інтернеті пише правду я вже заробив 4 долара мало так але рахунок мобільного поповнив, провір на вшивість цей, або скажи свою думку. http://www.oprosoff.net/?ref=MTc4NjM5

Анонім сказав...

Похоже Адміністратор забив болт на сайт.

Богдан Лакомський сказав...

http://www.oprosoff.net/?ref=MTc4NjM5 - це лохотрон! почитай відгуки в тенетах.

Анонім сказав...

Есть отличная тема для заработка: http://rabota.stroj.net.ua

Анонім сказав...
Адміністратор блогу видалив цей коментар.