вівторок, 12 листопада 2013 р.

Заробіток на своєму сайті! Монетизація блогів.

Привіт!
Ці методи заробітку підходять тільки для тих, хто має сайт. Скажу одразу, що на цих системах заробітку я в 11 класі на літніх канікулах заробив більше 3000 грн. маючи простенький сайтик.


1. gogetlinks.net -якщо у Вашого сайту є ТИЦ>10, то Вам поталанило. На цій системі Ви зможете заробляти більше тисячі гривень у місяць! Система перевірена. Одна із найкращих!

2. getgoodlinks.ru - майже все те саме, от тільки заробляти можна, якщо у сайту є PR>1. Заробітки теж дуже великі. Система надійна та перевірена особисто мною. Реєструємося!

3. blogun.ru -найстаріша система монетизації сайтів. Надійна та проста. Оплата за розміщення посилань у статтях. Мінімальна ціна - 15 рублів за посилання. Перевірено мною!

4. rotapost.ru - новіший аналог блогуна. Теж оплата за посилання. Але ціни дещо вищі, тож варто зареєструватися, тим паче, що система перевірена!

5. liex.ru - а це взагалі, дуже класна система. Один раз розміщуєте в себе на сайті статтю і довічно отримуєте за неї гроші. Хоча є статті на рік чи на два. Перевірено!

6. mainlink.ru - дуже якісна система, яка платить за розміщення посилань. Я її дуже люблю. Одного разу вона кинула мені халявний долар! Я його вивів і після цього - система перевірена! Тож не вагайтеся та реєструйтеся у цій системі заробітку.

7. sape.ru - свого часу - найпопулярніша система для монетизації сайтів. Зараз вже не настільки актуальна, але зрубати хороших грошей з неї можна без проблем. Дозволяє продавати посилання з будь-яких сторінок. Система перевірена!

8. setlinks.ru - аналог попередньої системи. Але в якості бонусу дає доступ до багатьох корисних інструментів для просування сайту. Система перевірена.

9. tak.ru - найпростіша система заробітку. Заробляти можна на будь-якому сайті! Моментальні виплати будь-яких розмірів. Перевірено 100500 разів!

10. growposition.com -нова та дуже перспективна система. Ціни високі а функціонал приємно радує. Варто спробувати! Гроші виплачують.

11. maketrust.ru - також нова системка. Вже почав працювати із нею. Радує можливість заробітку на різнопланових завданнях. Інколи навіть цікаво буває.

12. blogocash.ru - Доволі стара біржа. Є більше 3000 замовників. Для збільшення кількості замовлень варто скористатися та зареєструватися.

13. gogettop.ru - Дуже потужна система, якщо маєте хороший сайт, то прибутки будуть надвисокими. Надійно!

14. kazapa.ru - СУПЕР! Можна заробляти на будь-якому сайті. Моментальна оплата. Система відрізняється від інших своїм концептом, тому варто спробувати, щоб більше заробляти.

15. webartex.ru -  Якісна біржа. Можна заробляти хороші гроші за допомогою розміщення уже готових статтей на своєму сайті.

Вище я навів перелік найкрутіших систем. Список буде оновлюватися. Тож повертайтеся ще, а зараз можете прочитати про способи заробітку для лінивих.

12 коментарів:

Анонім сказав...

Я дуже хочу дати вам можливість стати фінансово незалежною та щасливою людиною, оскільки це мені нічого не коштує. Зайшовши на цей сайт ви отримаєте можливість заробити кошти без усіляких зусиль (без грошових внесків та часових затрат) =))))) У чому вже переконалося безліч моїх друзів =)))))))

http://fiftry.net/?ref=4699511

Фриманс сказав...

а тут можно гарно прорекламувати сайт http://www.wmmail.ru/index.php?cf=reg-newr&ref=TeslaS

Анонім сказав...

Жми сюда
ЛУТШИЙ САЙТ ДЛЯ ЗАРАБОТКА ДЕНЕГ

jakob сказав...

якщо розібратися то можна заробити 2$ в годину, листи-серфінг-завдання, мова російська, оплата в доларах, працюючи годину в день в місяць будете мати 50-80$ додаткового доходу. Реєструйтеся за адресою http://www.wmmail.ru/index.php?ref=Jacob і заробляйте $$$$

Долярчик сказав...

я заробляю тут: http://www.wmmail.ru/index.php?ref=Jacob можна заробити 50-100$
гроші переводжу на WebMoney

slava сказав...

Жми сюдаЗаработок вконтакте, Facebook,
Instagram, Youtube, Twitter.
Вступайте в группы, ставьте лайки,
рассказывайте друзьям и зарабатывайте

Alehandros Banderos сказав...

http://www.seosprint.net/?ref=9103903

Письма (12)
Серфинг
Задания
СТАТЬИ
Мои статьи
Магазин статей
РЕФЕРАЛЫ
Мои рефералы
Реферальные ссылки
Бонусы рефералам
Конкурсы рефералам
БИРЖА РЕФЕРАЛОВ
Биржа рефералов
Биржа от неактивных
КРЕДИТЫ
Биржа кредитов
Перевод кредитов
МОЙ АККАУНТ
Личные данные
Моя статистика
Блокнот
Мой сейф
Панель инструментов
ОБЩЕНИЕ
Внутренняя почта (2)
Беседка
Вопрос-ответ
Идеи для сайта
Фотки
Дневник пользователя
Вы еще не указали WMID и WMZ для своего аккаунта.
Доступ к данному разделу сайта ограничен.
[указать WMID и WMZ]Настройка настройки

Список рефералов

http://www.wmmail.ru/index.php?ref=Alehandros

Александр Дюнов сказав...

Краще всього заробляти грошика граючи у лото) Тільки гляньте на Мега Миллион Результаты і стане ясно що це крута штука)

Николай сказав...

Здравствуйте!

Николай сказав...

Подскажите пожалуйста украинский сайты на которых можно монетизировать свой заработок. Я продвинул сайт по этой стратегии: http://www.idg.net.ua/seo/ Теперь вот хочу найти способ зарабатывать на этом сайте. Сайт посвещен детским праздникам. Буду рад даже поделится прибылью если Вы мне дадите разумный совет. Жду ответа!

Заробіток на сайті сказав...

Заробити на сайті підсилу кожному, я вчився три місяці і після цього запустив свій перший сайт. Зараз стабільно заробляю на ньому пристойні гроші на рекламі. Тут головне наповнювати сайт і не лінуватись. Писати для людей грамотно і цікаво. Всім успіхів та хороших прибутків!

Lutheran Hospital сказав...

Це публічне оголошення для всіх, хто хоче продати нирку, у нас є пацієнти, які потребують пересадки нирки, тому, якщо ви зацікавлені продати нирку, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті iowalutheranhospital@gmail.com
Ви також можете зателефонувати або написати нам на WhatsApp на +1 515 882 1607.

ПРИМІТКА: Ваша безпека гарантована і наш пацієнт погодився платити велику суму кожному, хто погодиться пожертвувати нирку, щоб врятувати їх. Ми сподіваємося почути від вас, щоб ви могли врятувати життя.